Erkek Epilasyon Seans Sayısı Nasıl Belirlenir?

Yaza hazırlanırken erkekler vücut geliştirme sporları ile çalışmalar yapabilir. Estetik bir vücuda sahip olan erkekler yazın plajlarda vücutlarını sergilerken oldukça özgüvenli olurlar. Fakat bu estetikliği bozan istenmeyen tüyler yüzünden rahatsız olabilirler. Sadece kadınların epilasyon ile istenmeyen tüylerden kurtulabileceğini düşünenler yanılıyor. Erkek epilasyon sayesinde erkeklerde yazın özgüvenli bir şekilde gezebilirler. Estetik vücutlarını tüysüz bir şekilde sergileyebilirler. Birçok alanda sizleri rahatsız eden bu tüylerden kurtulabilirsiniz. Farklı yöntemler ile aldığınız tüyler tekrar çıkacaktır. Zamanla bu yöntemler eziyet haline gelmeye başlayacaktır. Kısa yöntemler ile bu tüylerden kalıcı olarak kurtulabileceksiniz. Erkek epilasyon artık günümüzde oldukça yaygınlaşmaya başlamıştır. Kalıcı yöntemler ile hem de kadınlara göre daha az seanslar ile bu tüylerden kurtulabileceksiniz.

Seans Sayıları Neye Göre Belirleniyor?

Öncelikle ne kadar kısa sürede bu tüylerden kurtulabileceğinizi öğrenmek için uygulama yaptıracağınız merkezde detaylı bir incelemeye girersiniz. Erkek epilasyonuygulaması yapacak merkez kıl köklerinin ne kadar kalın olduğu hakkında ve kıl renkleri konusunda detaylı analizler yapacaktır. Tedavi olacağınız bölge ile ilgili araştırmaların ardından bölgeye uygun tedavi planını çıkartırlar. Uygulama yapılacak bölge çok önemlidir. Bölgedeki kılların yoğunluğuna ve kıl yapısına göre genellikle erkeklerin uygulaması 4 ile 6 seans arası sürebiliyor. Bazı farklı durumlarda bu seans sayıları farklılık gösterebilir. 9 seansa kadar garanti bir sonuç alabilirsiniz. Sizlerde gecikmeden bu uygulamadan yararlanın.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir