Dursun Özbek’ten 4 Hamle!

Galatasaray, seçim için hazırlıklar yaparken başkan adayı Özbek, 4 futbolcuyu transfer etmeyi planlıyor. Ayrıca Dursun Özbek, Manchester United forması giyen ve sözleşmesini tamamlayan golcüyle de anlaştı. Seçim aşamasında olan Sarı Kırmızılılarda ise iki aday var. Dursun Özbek ve Eşref Hamamcıoğlu. Her ikisi de projelerini genel kurula sundu.

Aslan’ların son günlerdeki kritik zamanlarında sorumluluk alan Dursun Özbek ve ekibi, 11 proje hazırladı. Özbek’in yapmış olduğu projelerle 4 yıl içinde büyük kulübe 9,5 milyar TL gelir sağlayacağı hedefleniyor. Projeler noktasında çalışmalar sürerken Dursun Özbek Galatasaray için önemli hamleler atmaya başladı. Özbek, başkan seçildiği zaman oyuncu satmadan 4 futbolcu transfer edeceğine dair planlar yaptığı öğrenildi.

Sarı kırmızılılar için önemli bir hamle olan bu durum, takımdan gidecek olursa ilk 11’e girecek oyuncuların daha da artacağı belirtildi. Özbek, ekibine 6 numara transferi için nokta atışı yapmak istiyor. Geçmiş dönemde Fernando etkisi yaratacak isim Nemanya Matic’i de kadroya dahil etmek de planları arasında.

Özbek’ten 2+1 Yıllık Kontrat

Manchester United ile yollarını ayıran 33 yaşındaki Sırbistanlı oyuncu ile Özbek’in anlaştığı iddia edildi. Özbek’in, özellikle 6 numara pozisyonu için kafalarda soru işareti yaratmayacak bir isimle temasa geçilmesi talimat verdiği öğrenildi. Bu durumda Dumanbet Nemanya Matic ismi de sarı kırmızı takımın gündemine oturan isimlerden biri oldu. 33 yaşındaki Sırbistanlı oyuncuya 2+1 yıllık kontrat yapılacağı belirtildi.ewq

4 Oyuncu Transfer Edecek

Galatasaray’ın bu kritik günlerinde başka adayı Dursun Özbek, önemli hamleler atıyor. Projelerinin yanında takımı daha iyi hale getirmek isteyen Özbek, başka seçildiğinde 4 oyuncu transfer edeceğine dair iddialar var. Başkanlığa soyunan Özbek’in radarında ise şuan için Nemanya Matic var. 6 numaraya önem veren Özbek, büyük hamleler atıyor.

Geçtiğimiz sezon başarısız bir performans sergileyen Galatasaray için 6 numara da çok fazla opsiyon yoktu. Gustavo Asunçao’dan beklenen performansın gelmemesi ve Taylan Antalya’nın formsuz olması, Sarı Kırmızılıları hüsrana uğrattı. Bu durum Galatasaraylılar için kabus gibi bir sezon geçirmesine neden oldu.

Cimbom’un bu kötü durumu, aynı zamanda geçirdiği seçim dönemiyle Özbek Nemanya Matic’i transfer etmek istiyor. Transfer çalışmalarına şimdiden başlayan Özbek, kazanması durumunda 4 transfer daha olacağı iddia ediliyor. Manchester United ile anlaşmasını bitiren parlayan yıldız ile anlaşma yapılacağı da gündemde. Ancak Nemanya Matic’in başka bir takımla anlaştığına dair haberler de var.

Matic’in Yeni Durağı

Sarı Kırmızılılar için Özbek’in hedefi olan Nemanya Matic’in Galatasaray için kötü bir haber gündemde. Fabrizio Romano’nun haberine göre 33 yaşındaki golcünün Roma ile anlaşmaya vardığı söyleniyor. Habere göre, Matic, eski hocası Jose Maounrinho’nun takımıyla her konuda anlaştığı gündemde. 1+1 yıllık imzaların ise kısa sürede atılması bekleniyor.

Transfer dönemi daha başlamasa da birçok takım çalışmalara başladı. Bu durum Dumanbet ile bahis oynayanlar içinde gündemde. Özellikle kötü bir sezon geçiren Galatasaray’ın Nemanya Matic hamlesi vardı. Özbek’in aklında olan Matic, kulübün gündemine oturmuş durumdaydı.  Ancak 33 yaşındaki tecrübeli golcüden Galatasaray’a kötü haber geldi. Cimbomluların büyük ilgisi olan Matic, eski hocası Jose Maounrinhou ile çalışmaya karar verdiği öne sürüldü.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir