CMT’den Mt8000 El Terminali

173303

CMT MT8000 ile depolama, sevkiyat, mal kabul, kayıt işlemleri gibi mağazacılık işlemlerinizi verimli bir süreç içerisinde yapabilirsiniz. Geliştirilmiş yazılımsal içeriği ile sizler için performanslı bir yapıya sahip olan bu cihazlar kolay kullanımlara da sahiptir. Bu sayede kullanıcı cihazı özgür bir şekilde istediği şekilde kullanma olanağına sahip olmaktadır. Tasarım tamamen buna uygun olmaktadır ve bu sayede işlemler daha hızlı ve akıcı bir şekilde yapılmaktadır. Microsoft Windows Embedded Handheld 6.5 gibi performanslı bir işletim sistemine sahip olan bu cihazlar sizlere verimli bir iş akışı sunacaktır. Bunun yanında teknik altyapıları ile sizler için basit kullanımlar sunulmuştur.

-20 ile 55 derece kadar bir sıcaklık aralığında sorunsuz olarak çalışan cihaz bunun yanında hafif bir ağırlığa sahiptir. 250 gr ve 21 mm boyutlara sahip olan cihaz sizler için kolay kullanılabilir bir yapıda tasarlanmıştır. 1.5 metre yükseklikten beton zemine düştüğünde bile herhangi bir sorun yaşamamaktadır. Ergonomik tasarım kullanım açısından çok büyük bir önem teşkil etmektedir. İş akışına büyük ölçüde etkileyen bu etken için gerekli özen gösterilip tasarımda ona uygun bir şekilde yapılmıştır. Cihazda 3G,Wifi ve bunun yanında Bluetooth bulunmaktadır. 5 Mp bir kamera ile görüntüleriniz daha iyi bir yapıda olacaktır. Bunun yanında da A-GSM gibi yapıları da destekleyip, okuyucu desteği de bulunmaktadır.

cmtlogo

Bu Cmt Mt8000 2015 model ürün, performanslı bir yapıda olduğu kadar performanslı bir yapıda da olmaktadır. 1 GB ROM ve 256 MB Ram Desteği olan bu sistemde performansı en iyi şekilde hissedebilirsiniz. Bu sayede işlemleriniz daha hızlı ve daha kaliteli bir süreç içerisinde yapılacaktır. Buda size daha verimli bir iş süreci ve iş akışı sağlayacaktır.

Daha fazla bilgi için elterminali.tk’ dan bilgi alabilirsiniz.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.