Çay Denilince Çaykur

Çay, ülkemizde yetiştirilmeye başlandığı 1930’lu yıllardan sonra çok kısa sürede yaygınlaşmıştır. Bugün Türkiye dünyada en fazla çay üreten ve tüketen ülkelerden biridir ve çay milli içeceğimiz haline gelmiştir. Günün her anı, yapılan her iş bir çay içmek için yeterli bir bahanedir ülkemizde. Kahvaltı, muhabbet, yol dönüşü dinlenmek, televizyon izlemek bunlardan sadece birkaçıdır.

Çay dendiği zaman ise akla gelen ilk isim kuşkusuz yıllarca ülkemizde çay üretimini destekleyen Çaykur’dur. Çaykur faaliyete geçtiği 1982 yılından beri ülkemizde kaliteli çay yetiştiriciliği ve çay üretimi konusunda önemli çalışmalar yapmış ve her zevke hitap eden birçok farklı çayı piyasaya sürmüştür.

Onlarca Farklı Çaykur Ürünü Siparişinizi Bekliyor

Çaykur 20’den fazla çeşitte çay üretimi gerçekleştirmektedir. Bunlardan en çok satılanları birer klasik olan Tiryaki ve Rize Turist çaylarının tatlarını ülkemizde bilmeyen ve sevmeyen yoktur. Altınbaş ve Orkanik Hemşin çayı gibi daha özel çaylar ise farklı damak tadı arayan çay severlerin tercihi olmaktadır.Çaykur, siyah çay, yeşil çay, soğuk çay, hediyelik ve organik çaylar üreterek farklı zevk ve tercihlere hitap etmektedir.

Kimi simidin yanında krem peynirle, kimi börekle, kimi gazetesini okurken yudumlamayı sever çayını. Kimi şeker katar, kimi kıtlama içer, kimi demini süzmeden doldurur, kimi ince belli bardaktan başka bardak kabul etmez. Ülkemizde yaşayan insan sayısı kadar farklı çay zevki vardır ancak tüm bu farklı zevklerin ortak noktaları Çaykur ve Çaykur’un içimine doyum olmayan çaylarıdır.

Ağzınız Çaykur ile Tatlansın

İş hayatında da çayın önemi büyüktür. Bütün gün konuşmaktan ağzı kuruyanlar, yaptığı işe konsantre olmaya çalışanlar, misafir ağırlamaktan zevk alanlar gün boyunca masalarının üzerinden sıcak çay bardaklarını eksik etmezler. 35 yıldır ofis malzemeleri tedariği alanında faaliyet gösteren Aktüel Express’te geniş bir Çaykur ürün yelpazesi ile müşterilerine https://www.aktuelexpress.com/caykur adresinde hizmet vermekte. Uygun fiyatları, kaliteli ve sağlam ambalaj ile hızlı teslimat imkanı sunan Aktüel Express, müşterilerine en güzel çayları, en uygun koşullarda teslim eden işletmelerden biri olarak, rakiplerinin önüne geçmeyi başarıyor.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir