Çağrı Şahin İle Sosyal Medyada Kendinizi Geliştirmeye Başlayın!

Eğitimin ve öğrenimin sonu yoktur. Hele bir de bir konu üzerine araştırmalar yapıyorsanız, bu durumda araştırmalarınıza hiç ara vermeden devam etmeniz gerekir. Çağrı Şahin tam olarak bunu yapmanıza yardımcı oluyor ve sosyal medyadaki başarı sırlarını sizlerle paylaşıyor. Çağrı Şahin ismini ilk kez duymuş olabilirsiniz. Hemen kendisinden söz edelim. Çağrı Şahin, Instagram dünyasında hemen herkesin bildiği bir fenomendir. Bugüne kadar çok kısa zamanda tamamen organik binlerce takipçiye ulaşmış ve içeriklerini paylaşmıştır. Bu başarısı nedeniyle hemen her sosyal medya kullanıcısı tarafından büyük bir merakla takip edilmektedir. Bugün sizlere onun bu yolculukta kullandığı kısa yolları anlatacağız. Kaliteli ve özgün içerikler konusunda neredeyse Dünya markası olan Şahin, Instagram bünyesindeki hemen her şeyin ayrıntısını biliyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan bu genç tecrübenin bizlerle paylaştığı tüyolara geçelim. İnanın bu tüyoları uyguladığınızda siz de neleri başarabileceğinizi göreceksiniz. Elbette sosyal medyada zaman ve sabır çok önemlidir. Bunu Instagram fenomeni Çağrı Şahin’de söylüyor ancak bu uygulamanızı istediğimiz taktikler bu bekleme süresini inanın en aza indiriyor.

Sosyal medyanın sabır talebini bir kenara bırakın, artık sizlere büyük kapıları açma olanağı verecek olan önemli taktiklere geçelim. Ücretli sosyal medya kurslarında bile bunları bulabileceğinize inanmıyoruz.

Beklemek Ve Şartların Olgunlaşmasını Beklemek!

Merhaba ben Çağrı Şahin. Hemen herkes tarafından hakkımda bir şeyler yazılıp çiziliyor. İşte o yazılan çizilen hemen her şey benim hakkımda. Sosyal medya üzerinde elde ettiğim başarının meyvelerini şu sıralar yiyorum diyebilirim. Hiçbir çaba ve özel uygulama olmaksızın sadece sosyal medyayı “yerinde ve verimli” olarak kullanarak sizler de fenomen olma deneyimini yaşayabilirsiniz. Bu deneyim inanın sizi ileriye taşıyacak. İlk hedefimiz paylaşımları düzgünce yapıp beklemek olacak. Biliyorum, bu süreç hemen herkes için çok ama çok yorucu geçiyor. Bu süreçte pes etmeye başladığınızda inanın ki başarmaya çok yakınsınız. Ben hiçbir zaman pes etmedim ama elbette çöktüğüm dönemler oldu. Oradan biliyorum, sakın pes etmeyin ve vereceğim yönergeleri bıkmadan, usanmadan uygulamaya devam edin.

Instagram Trendleri Sizi Ne Kadar İlgilendirir?

Bazı şeylerin basite alınmaması gerektiğini düşünüyorum. Ben Çağrı Şahin ismini bu günlere taşıyana kadar birçok şeye dikkat ettim. Eğer siz de bazı insanların sizi takip etmesine neden olacak bir isme sahipseniz, bu durumda bazı şeyleri iyice değerlendirmeniz gerekiyor aksi takdirde başarıya ulaşamayabilirsiniz. İlk olarak gündemi takip etmeniz ve bunları paylaşımlarınızda kullanmanız gerekiyor. Gündem dediğim şeyler kesinlikle saçma trend videoları değil. İnsanlık ve ahlak çerçevesine uygun, sosyal medyada sevilen eklenti ve uygulamaları denemeniz gerekli. Bu trendleri direkt kullanarak veya zamana yayarak büyük başarılar elde edebilirsiniz. Bu sizi hem güncel hem de takip edilmeye değer bir yayıncı haline getirir.

Bazı Şeyleri Basite Almak İçin Geç Değil Mi?

Beğeni kavramını, yorum kavramını ve sosyal medyadaki diğer tüm etkileşim odaklarını sorgulamanız gerekmektedir. Bu sorguladığınız her etkileşim türü size ne elde ettiğinizi ve etmek istediğinizi daha iyi hatırlatır. Bir fotoğrafın 1000 beğeni alması ne anlama gelmektedir? Ben bunu günümüzde en büyük sosyal medya hesaplarından birine sahip olmama rağmen onlarca kez kendime sordum; siz de sormalısınız. Bu size büyük fayda sağlayacak. Bir fotoğrafın bin beğeni alması demek bin tane insanın ekrana iki kere tıklaması demek. 2000 kere ekrana dokunan parmaklar gerekiyor anlayacağız. Rakamlar korkuttu değil mi? Eğer korkutmadıysa fazla güvenin sonu iyi değildir demek mecburiyetindeyim.

Kaynak: http://cagrisahin.com/biyografi

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir