Buderus Marka Kombileriniz Özel Buderus Teknik Servis ile Güvende

BUDERUS

Kombi ve ısı teknolojileri konusunda uzman bir marka olan Buderus siz değerli müşterileri için üretmeye devam ediyor. Buderus bu kalitede devam ettikçe bizler de Buderus Teknik Servis olarak hız kesmeden hizmetlerimize devam ediyoruz. İstanbul’da farklı semtler için hizmet veren firmamızı dilediğiniz gün arayabilir ve Buderus ürünleriniz için servis hizmeti alabilirsiniz.

Buderus kalitesi ile çalışmak bizleri mutlu ediyor çünkü sürekli gelişen ve büyüyen bir marka bize de iş imkanı sağlıyor. İstanbul kalabalık bir şehir ve servis sektöründeki işçiliğe talep çok fazla. İnsanlar beyaz eşyaları kullanmadan yapamıyorlar çünkü eski zamanlardaki gibi lüks değil tam anlamıyla ihtiyaç. Buderus özellikle büyük apartmanlar için ürettiği kazanlar ve kombiler ile dikkat çekiyor ve İstanbul’da da bu tarz yapılar mevcut olduğu için talep biraz daha fazla oluyor.

Biz bu taleplerin tümüne en kısa sürede cevap verebilmek adına ekibimizi de sürekli olarak genişletiyoruz. Genişleyen ekibimizle birlikte araç sayımız artıyor ve firmamız her geçen gün biraz daha büyüyor. İstanbul’un neresinde olursanız olun bir telefon etmeniz ekiplerimizi harekete geçirecektir. Bakım, montaj, onarım ve farklı servis hizmetleri için numaralarımız hala aynı ancak dilerseniz web sitemiz de sizlere servis talep formunu sunuyor ve bu adreslerden de bizlere dilediğiniz zaman kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir