Beyaz Eşya Teknisyeni İşi Arayanlar

Beyaz eşya sektörü nasıl tükenmez ve sürekli yenilenen bir sektör ve bu sektöre ilişkin servis hizmetleri de sürekli olarak istihdam sağlamaya devam ediyor. Özellikle yetkili olmayan ancak özel olarak hizmet veren ve en az yetkili kadar donanıma sahip servisler, sürekli olarak yeni eleman alımına ihtiyaç duyuyor.

Bu sektörlere alınacak elemanlar için birkaç farklı pozisyon bulunuyor. Bunlardan ilki elbette usta pozisyonu. Yani daha önce bu sektörde hizmet vermiş ve deneyim kazanmış, eğitim gerektirmeyen kişiler sektörün en çok ihtiyaç duyduğu potansiyel personellerden. Özellikle Bosch, Arçelik, Siemens gibi büyük devler, usta statüsünde bulunan kişileri 3 bin TL ve üzeri maaşlar ile bünyesine katıyor.

Beyaz Eşya Teknisyeni İşi Arayanlar için Beyazesyateknisyeni.com adresini ziyaret edin!

Beyaz Eşya Teknisyenliğine Sıfırdan Başlamak
Aslında tecrübesiz olan kişilerin de bu sektörde yer almadığını söylemek doğru olmaz. Çünkü ara eleman olarak da adlandırabileceğimiz çırak konumundaki personeller, bir süre usta ve teknisyenlerin yanında staj görüyor. Ardından uygulamaya bağlı bazı testlerden geçiriliyor ve sonrasında yine teknik eleman olarak işine devam edebiliyor.

Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi büyük şehirlerde çok ihtiyaç duyulan bir meslek olan beyaz eşya teknisyenliğinde beklenen, elektrik ve sistemsel sorunlardan bir miktar anlıyor olmak. Ayrıca beyaz eşyaların donanımlarını da tanıyor olmak sektörün artı avantaj sağlayan özelliklerinden biri. Teknik liseden mezun olan kişiler bu noktada daha fazla tercih sebebi olabiliyor.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.