Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Programı İndir Ücretsiz

Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma girişimlerinizin pek çeşitli nedenleri olabilir. Gerek evlatlarının güvenliğinden endişe duyan bir ebeveyn olun, gerekse eşinin veya yakınlarının WhatsApp mesajları okuma için büyük bir merak duyan bir yetişkin. Nedeniniz her ne olursa olsun, bu yazımızda sizlerle WhatsApp uygulamasında başkalarının mesajlarını nasıl görebilirsiniz A’dan Z’ye anlatıyoruz.

 Sadece telefon numarası ile başkasının WhatsApp mesajlarını okuma mümkün değildir

Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma programı indir ücretsiz gibi anahtar kelimelerle Google veya Youtube araması yaptığınızda karşınıza istemediğiniz kadar fazla sayfa, site, video ve daha pek çok reklam çıkacaktır. Size ücretsiz WhatsApp mesaj okuma servisi teklif edenlerden tutun işte bir tıkla istediğiniz kişinin WhatsApp mesajlarını görün gibi sizi kandırmaya yönelik mesajlar görürsünüz.

Sizi bu mesajlara karşı uyarmayı isteriz çünkü bunların tamamı kötü niyetli kişiler tarafından ya bilgisayarınza veya telefonunuza virüs indirir ya da gizli bilgilerinizi çalıp sizden para koparmaya çalışırlar. Veya tek istedikleri sizin linke tıklayıp alakasız veya sizin bilgilerinize erişim sağlayacak bir mobil uygulamayı telefonunuza veya diğer cihazlarınıza indirmenizdir. Tüm bu internet sahtekarlarının tuzaklarından uzak durmanız tavsiye edilir.

Zaten şöyle bir düşündüğünüzde de herhangi birinin WhatsApp mesajları okuma bu kadar kolay olsaydı, sizin mesajlarınız da başkaları tarafından kolayca okunabilirdi. Veya gizlilik diye bir şey kalmazdı. Bu fikir hiç de mantıklı değil. Bu nedenle bu tür ücretsiz WhatsApp mesaj okuma dolandırıcılarının yalanlarına kanmamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Başkasının WhatsApp mesajlarını görme onların haberi olmadan yapılabilir mi?

Çevrenizde bu sorunun cevabını merak eden ve sürekli ya etrafına ve internette bu soruyu soran çok fazla tanıdığınız olabilir. Hatta siz de bu kişilerin arasında olabilirsiniz. Size zamandan kazandırmak amacıyla burada yaptığımız derin araştırmanın sonuçlarını paylaşıyoruz.

Bir kişinin telefonundaki mesajlarını kişinin haberi olmadan nasıl yaparız diye internet arama motorlarına sorduğumuzda aldığımız yanıtlar bizi çok şaşırttı. Çünkü o kadar çok sahte bilgi ve boş yazılarla karşılaştık ki inanın onların arasından gerçekten hangi yöntemle başkasının WhatsApp mesajlarını görme işlemi gerçekleştirebiliriz sorusunun cevabını bulmak samanlıkta iğne aramaya benziyordu.

Fakat sizler için başkasının WhatsApp mesajlarını okuma programı seçeneklerini üç yöntem şeklinde özetledik. Aşağıdaki yöntemlerin kesinlikle gerçekçi olduğunu ve tarafımızca test edilip sizlere sunulduğundan emin olabilirsiniz. Bu üç yöntem dışındaki sahte internet bilgileri ile değerli vaktinizi harcamanıza değmez.

Yöntem 1: mSpy ile Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuyun

İlk olarak sunduğumuz bu yöntem size en çok tavsiye ettiğimiz, en güvenilir ve en kesin yöntemdir. MSpy en bilinen ve en güvenilir casus yazılım uygulamasıdır. Casus yazılımlar çeşitli nedenlerle üçüncü kişilerin akıllı cihazlarına uzaktan erişebilmek ve cihaz bilgilerini hedef kişinin haberi olmadan tarafınıza aktarmak için geliştirilmiş yazılımlardır.

Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma söz konusu olduğunda başvurmanız gereken ilk yöntem casus yazılımlardan yardım almak olmalıdır. Casus yazılım denildiğinde de akla ilk gelen uygulama mSpy olacağı için, mSpy yardımı ile nasıl WhatsApp mesaj okuma yapabilirsiniz gelin adım adım inceleyelim:

  • mSpy resmi sayfasına tıklayın
  • Yönergeleri takip edin ve sayfada belirtilen koşulları sağladığınızdan emin olun
  • Mesajlarını okumak istediğiniz telefona fiziksel erişim sağlayın
  • Hedef telefona mSpy uygulamasını yükleyin
  • Gerekli adımları takip edip kurulumu gerçekleştirin
  • Telefon bilgilerini almak istediğiniz cihaz bilgilerini girin

WhatsApp mesajları okuma için yapmanız gerekenler bu kadar. Sonrasında sadece WhatsApp mesajlarını okumakla kalmaz, mSpy casus uygulamasının size sunduğu

  • İnternet geçmişini görüntüleme
  • Konum bilgisine erişme
  • Arama kayıtlarını görüntüleme
  • Telefondaki medyaya ulaşabilme

gibi daha pek çok hizmeti de beraberinde kullanabilirsiniz.

Yöntem 2: MAC Adresi ile Casusluk Yapın

Oldukça riskli bir yöntem olsa da ikinci yöntem olarak MAC adresi ile casusluk yapmaktan bahsediyor olacağız. İlk olarak uyarmakta fayda var, bu yöntemi kullanmak oldukça risklidir çünkü kolayca casusluk yaptığınız anlaşılabilir ve daha da kötüsü önemli bilgileriniz üçüncü kişilerin eline geçebilir. Ve dahası bu yöntemi uygulayabilmek için telefonunuza root işlemi yapmanız gerekir ve hedef telefon ile aynı wifi ağına bağlı olmanız gerekir. Aksi takdirde uygulanamaz.

Nasıl uygulayacağınıza gelirsek, her wifi ağına bağlı cihazın kendine özgü 12 haneli bir numarası bulunmaktadır. Bu numarayı kendi telefonunuza girerek bir nevi cihazı kopyalar ve WhatsApp mesaj okuma gibi işlemleri kendi telefonunuzdan halledebilirsiniz.

Bu numaraya erişebilmek için telefonun Ayarlar menüsüne gidip Telefon Hakkında, Durum ve sonrasında da Wifi MAC Adresi seçeneklerini seçmeniz gerekir. Böylelikle başkasının WhatsApp mesajlarını okuma programı olmadan mesajlara erişebilirsiniz.

Yöntem 3: WhatsApp Web ile Takip Edin

Size sunacağımız son yöntem ise oldukça riskli ve sınırlı olan WhatsApp Web uygulamasını kullanmaktır. Ve bu yöntemi her zaman kullanmanız mümkün değildir. WhatsApp Web’i kullanabilmeniz için hedef kişi öncesinde bu web uygulamasını paylaştığınız bir bilgisayarda kullanmış ve çıkış yapmamış olmalıdır.

Ayrıca bu şekilde WhatsApp mesajları okuma için aynı wifi alanında ve hatta telefonun da bilgisayara oldukça yakın bir konumda olması gerekir.

Eğer yukarıdaki koşullar sağlanmışsa, yapmanız gereken tek şey bilgisayar tarayıcısından WhatsApp Web uygulamasını açıp başkasının WhatsApp mesajlarını görme şansını elde etmek olacaktır.

Son olarak yukarıdaki yöntemlerin hangisini tercih edeceğiniz size kalıyor. Bizim tavsiyemiz mSpy gibi güvenilir bir casus yazılım ile en risksiz ve en güvenilir bir şekilde başkasının WhatsApp mesajlarını okumanızdır.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.