Ayşe Tolga Kimdir?

9 Haziran 1973 doğumlu ünlü tiyatrocu ve sinema oyuncusu Ayşe Tolga, Seksenler dizisi ile birlikte büyük bir çıkış yakalamış ve adından daha sık söz ettirmeyi başarmıştır. Sempatik tavırları ve kendine has üslubu ile televizyon dünyasının en çok aranan isimlerinden olan Ayşe Tolga, şu sıralar instagram hesabı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Sağlıklı yaşam mottosu ile çıktığı yolda harika paylaşımlar yapıyor ve sporun yanı sıra nasıl beslenmeniz gerektiği ve nasıl daha fit bir vücuda sahip olmanız gerektiğini de yine bu sosyal mecra üzerinden siz değerli takipçileri ile paylaşıyor. Güçlü motivasyon ve spor ile birlikte sizler de nasıl daha fit bir vücuda sahip olacağınızı düşünüyorsanız bu sayfayı takibe alabilirsiniz.

Sahne ve Görsel Sanatlar eğitimi alarak kendini bu alanda da geliştiren Ayşe Tolga, Şehnaz Tango dizisinde rol almış ve o rolü de kariyerinin en önemli rolleri arasına sokmayı başarmıştır. Sinema ve televizyon dünyasının yanı sıra sağlıklı yaşam için çok sayıda bilgi veren ve artık kendini bu anlamda geliştirmeyi tercih eden ünlü oyuncu, motivasyon kaynağı olmayı da başarıyor. Az önce bahsi geçen sosyal medya hesabı üzerinden sizler de kendisini takip ederek programı düzenli bir şekilde uygulayabilir ve daha sağlıklı bir yaşama sahip olabilirsiniz. Mütevazı kişiliği ve kendine has üslubu ile bu mecrada da büyük ilgi toplamayı başarıyor. Sağlıklı yaşam ve motivasyon hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.