Antalya’da Güvenilir Araç Kiralama Firması

327410-104360-antalyaarackiralama2

Antalya havalimanı oto kiralama firması olarak tam 20 yıldır sizlere hizmet vermekteyiz. Antalya’nın her bir ilçe ve merkezine sağladığımız araç kiralama ve teslim işini bunca yıldır hiç aksatmadan yapmaktayız. Yılların getirdiği deneyim ile bu sektörde adımızı en iyisi yapmayı başarmış bulunmaktayız. Antalya havalimanı araç kiralama denildiğin de akla ilk gelen firma olarak yaptığımız işten gurur duymaktayız. Sizlere sağladığımız hizmet ve kalite ile bu kadar büyüyebildiğimizin farkındayız. Çünkü biz her firma gibi önce paraya değil önce müşterilerimize önem verdik. Bizi tercih ettiğiniz için size karşı olan görevimizi verdiğimiz hizmet kalitesi ile ödedik. Sizlerden kazandığımız güven ile işimizi geliştirdi. Her geçen gün büyüyen firmamızda ardık aradığınızı bulmak hiçte zor değil. İstediğiniz araç ne marka olursa olsun ister en son çıkan yeni bir araç, ister klasik tipte bir araç, isterseniz aile boyu bir araç ya da heyecan sevenlere spor tarz bir araba seçenekleri ile galerilerimizi hep genişlettik. Her biri bakımlı, görünüm açısından tarz, kullanış olarak rahat araçlardır. Ayrıca şirketimiz Antalya ticaret ve sanayi odası 46. Komite üyesidir.(ATSO) Aynı zamanda araç kiralama kuruluşları derneği üyesidir. (AKKDER) Sektörümüz adına her türlü kuruluşta varlığımızı göstererek işimiz adına en iyisini yapma ve bir yerlerde fikirlerimizi sunarak sizler için en iyisini sunma yolundayız.

adana-rent-a-car-1

Bizi İşimizde En İyisi Yapan Nedir Bilmek İster Misiniz?

Nerden gelirseniz gelin Antalya havalimanına indiğini an en büyük sorun ulaşım karşınıza çıkıyor olacak. Bu sorunu daha ilk dakikalardan çözmek hiç zor olmayacak. Antalya havalimanı oto kiralama firması olarak bu işle sizin yerinize biz ilgileniyoruz. Uçağınızdan inmeden önce bize ulaşarak istediğiniz türdeki aracı söyleyerek daha siz uçaktan inmeden kapınızda hazır beklediğini biliyor musunuz? Araç kiralama firması olarak sizlere işimizde en iyisi olduğumuzu söylemiştik. Bu yüzden hızlı ve en kaliteli hizmeti sizlere hiç aksatmadan sunaktayız. İşinde son derece iyi olan çalışanlarımız araçlarınızı istediğiniz yere anında getirerek sizlere teslim etmekte. Uygun fiyatlar ile yüksek kalitenin tadına varabilir, Antalya yollarında araçlarımız sayesinde konforlu sürüş deneyimleri yaşayabilirsiniz. Tatil zamanları oldukça yoğun olana şirketimiz böyle zamanlar da bile sizlere istediğiniz bir aracı sorunsuz bir şekilde temin etmekte. İsterseniz işinizi garantiye alabilir erken rezervasyon sistemi ile erken aracınızı kiralayabilirsiniz. Günü geldiğin de aracınızı teslim alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

kiralama_banner

Araç kiralarken genelde klasik soru işaretleri kafanızda oluşur;

  • Araçlar güvenli mi?
  • Araçların kaskoları var mı?
  • Araçların gerekli kontrolleri yapılıyor mu?
  • Araçların bakımları tam zamanlı mı?
  • Araçlarda her hangi bir arıza var mı?

Daha bir sürü bunlara benzer soru işareti kafanızda oluşuyor olabilir. Bütün bunların cevabı için firmamız sizlere bilgilendirme yaparak sorunsuz araç teslimatı yapmaktadır. Hatta sizleri diken üzerin de bırakmamak adına belgeler ile kanıtlamalar yapılmaktadır. Her şey müşterilerimizin güveni ve rahatlığı için düşünülmektedir. Hiçbir şekilde aksaklık, sorun ya da sıkıntı ile karşılaşmadan lüks araçlarımızın tadını çıkarmanız için elimizden gelenin fazlasını göstererek çalışmaktayız. Günü her saati bize ulaşarak bilgi alabilir hatta aynı zamanda araç bile kiralayabilirsiniz. Antalya havalimanı araç kiralama olarak geçsek bile Antalya’nın tüm ilçe, şehir merkezi, otogar gibi yerlerine araç transferi hizmeti vermekteyiz. Geniş kapsamlı çalışma alanımız ile de işimizde bir adım öne geçmekteyiz. Antalya havalimanı oto kiralama firmamız 20 yılı aşkın çalışma hizmeti ile verdiği hizmetle sizler için en iyisi olmaya devam edecektir.

Web sitemizden ( http://www.yucerentacar.net) 7/24 rezervasyon yapabilirsiniz.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.