Antalya Helikopter Turu

Türkiye’de turizm dendiği zaman akla gelen birinci şehir elbette Antalya’dır. Antalya’yı bu kadar eşsiz ve özel yapan en önemli unsur harika plajları, güneşi ve denizidir. Yerli ve yabancı turistlerin görmek için adeta can attığı Antalya, ülke turizmine büyük bir katkı sağlamaktadır. Bilhassa Rusya ve Ukrayna gibi Kuzey ülkeleri başta olmak üzere sıcağı, güneşi, denizi özleyenlerin her sene uğrak yeridir. Antalya aynı zamanda ülkemizin en kalabalık 5. kenti durumundadır.

Yaz döneminde ekstra göç alan şehirde 2.3 milyon civarında insan yaşamaktadır. Antalya coğrafi olarak ilginç bir yapıya sahiptir, şehir enlemesine oldukça geniştir. Bu da yatay yolculuklarda mesafenin çok uzun sürmesine neden olmaktadır. Durum böyle olunca Antalya’yı tepeden kuşbakışı şekilde izlemek de çok farklı bir duygu oluşturmaktadır. Muhteşem plajların süslediği turizm kentini havadan görmek için binlerce insan helikopter turlarına dahil olmaktadır.

plusfly.com tarafından satışı yapılan Antalya helikopter turu şehri bütünüyle görmek isteyenlere müthiş bir ayrıcalık sağlamaktadır. Birçok romantik çift balayı için Antalya şehrini tercih ediyor. Bu şehirde tatil yaparken aktivitelerine helikopter turunu dahil edenler çok daha mutlu bir şekilde ayrılıyor. Hatta bazı çiftler evlilik teklifi tercihlerini tam olarak bu turlar esnasında yapıyor. Bu durum evlilik teklifini de unutulmaz bir hale getiriyor. Antalya’da gezip görülmesi gereken onlarca yer var, belki günler boyunca bile bu kadar çok noktayı görme şansımız olmayabilir. Fakat 15-20 dakikalık bir zaman dilimi içinde kompakt şekilde şehrin hemen hemen her noktasını görmek mümkündür. Örnek vermek gerekirse Düden Şelalesi, Köprülü Kanyonu, Konyaaltı Plajı, Hadrian Kapısı, Oymapınar Gölü Manavgat Şelalesi, Side Antik Tiyatrosu, Saklıkent Kayak Alanı, Güver uçurumu, Göksu Nehri ve daha sayamayacağımız onlarca doğal güzellik sizleri bekliyor.

Alanya, Kaş, Manavgat, Kemer, Kepez, Muratpaşa başta olmak üzere önemli ilçeleri bir tur sayesinde topluca görme ayrıcalığını yaşamak için yolunuz Antalya’ya düşer düşmez helikopter turlarına katılmanızı öneririz. Döndüğünüzde sevdiklerinize anlatacak harika bir hikayeniz olacaktır, ayrıca bu esnada havadan çekilmiş Antalya fotoğrafları da sonsuza kadar size hatıra kalacaktır. Şimdiden keyifli turlar.

Daha detaylı bilgi almak için Antalya Helikopter Turu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir