Anne Marie Kimdir? Hakkındaki Tüm Detaylar

7 Nisan 1991’de hayata gözlerini açan ünlü şarkıcı Anne Marie, İngiliz uyrukludur. Hem yazar hem de şarkıcı olan Marie’nin ilk albümü bundan 6 yıl önce 2013 yılında tüm platformlarda yayınlanmıştır. “Summer Girl” ismiyle birlikte yayınlanan söz konusu albüm Dünya çapında büyük patlama yaşamış ve Anne Marie’ye şöhret kazandırmıştır.

1991 doğumlu genç sanatçı Anne Marie İngiltere Essex doğumludur. 2013 yılında müzik kariyerine adım atmıştır.

Bugüne kadar Karate, Gemini, Boy, Do It Right, Alarm, Peak ve Ciao Adios isimli tekli single çalışmalarını gerçekleştirmiştir.

Anne Maria En Hit Şarkısı ve Sözleri

Son zamanlarda ülkemizde Cizreli Mehmet ile birlikte sahne alması ile tanınan ünlü isim daha öncesinde Cizreli Mehmet’in kendisine eşlik ettiği Rockabye şarkısını sosyal medya üzerinden beğenmiş ve kendisini 2017 yılında konser vermek için geldiği Babylon Soundgarden’da davet etmiş ve onunla canlı olarak Rockabye şarkısına düet yapmıştır.

Anne Marie’nin 1.68 cm, kilosu ise 60’tır.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir