Ankara dudak dolgusu

Ankara Dudak Dolgusu alanında kendini oldukça geliştirmiş olan özel kliniklere ve hastanelere ev sahipliği yapmakta olup, özellikle son yıllarda oldukça popüler olan dudak dolgusu anlamında da acısız ve etkili sistemler geliştirerek hastalara kusursuz hizmetler sunmaktadır.

Dudak dolgusunun önemli noktaları nelerdir?

Ankara dudak dolgusu alanında uzman hekimlere ev sahipliği yapmaktadır demiştik. Doktor Buket Yıldırım’da yıllardır kendi kliniğinde pek çok alanda kusursuz ve kaliteli hizmetleri ile bilinmektedir. Ancak dudak dolgusu denildiğinde de hekimimizin önemsediği ve dikkat edilmesini önerdiği bazı detaylar bulunmaktadır. Öncelikli olarak da dudak dolgusu işlemi öncesinde mutlaka planlama yapılmalıdır ve kişilerin genel ağız yapısıyla ve yüz yapısıyla yapılacak olan dolgunun uyumlu olması gerekmektedir. Aksi halde görünüm işlem sonrasında istenmeyen kötü görüntülere neden olabilmektedir.

Dudak dolgu işlemi Nasıl Yapılır?

Öncelikle bilindiği gibi dudaklar yapı itibari ile oldukça sinir barındırmaktadır. Bu nedenle de uygulamanın acısız olması açısından doktorumuz bölgeye lokal anestezi içeren kremler uygulamaktadır. Yaklaşık 15 dakika bekledikten sonra, uyuşan dudaklara mikro uçlu iğnelerle dolgu maddesi enjeksiyonu yapılır. Uygulama yaklaşık olarak 20 dakika kadar sürer ve tek bir uygulamanın kalıcılık süresi ise 6 ile 8 ay arasında değişkenlik göstermektedir.

Yanak Dolgusu Ankara kliniğimizde de yine oldukça sık uygulaması yapılmakta olan bir işlemdir. Genellikle yaşın ilerlemesi sonucunda meydana gelen yanaklardaki sarkmalar ve hacim kayıplarının tedavisinde kullanılmakta olan bu dolgu uygulaması ile kısa sürede acısız ve ağrısız bir biçimde dolgun ve hacimli bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Yanak Dolgusu Kimler için uygundur?

Yanak dolgusu Ankara merkezinde yer alan kliniğimizde uzman hekimimiz Dr. Buket Yıldırım ve ekibi tarafından yapılmaktadır. Yanak dolgu uygulaması için uygun olan kişiler ise yaşlanmaya bağlı olarak  elmacık kemiği bölgesinde hacim kaybetmiş kişiler veya zayıf yanaklarla doğup daha dolgun, daha genç görünümlü yanaklara sahip olmak isteyen kişiler için uygundur.

Yanak dolgusu ve diğer dolgu uygulamalarımız hakkında bilgi ve randevu için hemen Buket Yıldırımın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz!

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.