Alarko Kombilerinizin Bakımı için Bağcılar’da Yanınızdayız

İlk kombinin üretilmesinden bu yana piyasada olan, daha sonra şirket birleşmesi ile gücünü daha da arttıran Alarko Carrier, bugün kombi alanından dünya devi denilebilecek birkaç şirketten biri. Bu nedenle de kombi alacak olanların ilk tercih sebebi. Peki Alarko’yu bu kadar güvenilir ve iyi yapan şey tam olarak ne?
Alarko sadece kombi satmıyor, aynı zamanda müşterilerine hizmet de satıyor. Satış sorası destek diyeceğimiz servislerle kurumsal imajını oldukça iyi koruyor. İstanbul Alarko Servis olarak, şehrin hemen her yerinde bir servis hizmeti bulunurken, servis çalışanlarının güler yüzlü, çözüm odaklı, eğitimli ve bu alanda deneyimli kişilerden seçmeye özen gösteriyor. Ayrıca düzenlemiş olduğu eğitimlerle de yeni çıkan ürünlerin bilgisini servis çalışanlarına aktarıyor.
Bugün Alarko Servis Bağcılar’ı aramış olduğunuzda ilk olarak kombinin sorunu not ediliyor. Buna göre bakım mı yapılacağı, tamir ise hangi parçanın bozuk olacağı ya da sorunun ne olacağı gibi çıkarımlar yapılarak, henüz servis eve gelmeden özüm başlatılmış oluyor. Söylediklerinizden yola çıkılarak olası problemlere hazırlıklı gelen servis çok kısa süre içerisinde sorununuzu çözecek bir yol buluyor.
Alarko sadece kombi üreten bir firma değil. Hemen her iklimlendirme, ısıtma, soğutma, su basınçlandırma, bina otomasyon sistemleri, merkezi soğutma gibi birçok alanda birçok ürüne sahip. Uzmanlığını ısıtma ve soğutma sistemleri üzerinde kazanan firma, hizmet kalitesi ile dünya devi olmasının tesadüf olmadığını gösteriyor.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.