Ağva’da Mükemmel Tatil Geçirme Fırsatını Yakalayın

İstanbul’un Şile ilçesinde bulunan Ağva, tatil severler için mükemmel bir tatil ortamına ev sahipliği yapmaktadır. Kısa zamanda güzel gelişmeler yaşayan ve kurulan otellerle de tam bir tatil köyü haline gelen Ağva, her yıl  on binlerce misafir ağırlıyor. Özellikle İstanbul’da yaşayan ve tatil için uzak yerler düşünemeyen insanlarımız, kolaylıkla Ağva’ya giderek doyumsuz bir tatile kucak açabilirler. Harika bir manzarasıyla ve doğasıyla misafirlerini rahatlatacak olan Ağva’ya İstanbul üzerinden 3 farklı yol tercih ederek gidebiliyorsunuz. İsterseniz TEM otoyolu üzerinden, isterseniz Beykoz’dan isterseniz de E-5 karayolu üzerinden, Şile yoluna girerek 1.5 saatlik yolculuğun ardından Ağva’ya ulaşabilirsiniz. Özel bir araçla seyahat etme lüksünüz yoksa da, İstanbul’un çeşitli yerlerinden kaldırılan Ağva otobüslerine binerek, yine ulaşım sağlayabiliyorsunuz.

Ağva, doğal güzelliğiyle ve dört mevsim yaşanabilirliğiyle sürekli misafir kabul etmektedir. Özellikle de yeni evli çiftler tarafından balayı amaçlı tercih edilen Ağva, bünyesinde çeşitli oteller de barındırmaktadır. Bu nedenle Ağva gibi büyük bir alana gidecekseniz, kesinlikle bu kasabada 1 hafta kalmanızı öneririz. Bunun için de Ağva Otelleri arasından güzel bir araştırma yapabilir, tercih seçenekleri arasına yerleştirme yapabilirsiniz. Bu sayede Ağva gibi doğal güzelliği içerisinde barındıran bir kasabada hem tatilinizi yapabilir, hem de kafanızı dinlendirebilirsiniz.

Ağva gibi bir yere geldiğinizde, Ağva Otelleri arasından tercih yapın ve tatilinizi başlatın. Tatil sırasında isterseniz kano turları atabilir, isterseniz de bisiklet kiralayarak sahil yolunda denize karşı bisiklet turu yapabilirsiniz. Emin olun ki, Ağva gibi bir kasaba bünyesinde zaman geçirmek için alternatifiniz oldukça bol olacaktır.

İki gölün denizle buluştuğu bir tatil kasabasına gitmemeniz için herhangi bir sebebiniz bulunmuyor. Bu nedenle de biran önce Ağva Otelleri seçeneklerini incelemeye alabilir, otellerin konumlarını ve konforlarını araştırarak hemen yerinizi ayırtabilirsiniz. Otellerde yerinizi ayırttıktan sonra yapmanız gereken tek şey, eşinizi de yanınıza alarak romantik bir tatile adım atmak olacaktır. Ağva’nın serin ve yumuşak havası, doğal güzelliği, insanı ferahlatan duruşu ve sessiz sakin ortamı sizi bütün içtenliğiyle bekliyor olacak.

İletişim: +90 216 721 7137 – www.agvagizemlinehir.com

İletişim:+90 216 721 86 80 – www.agvasahilyildizi.com 

İletişim: 0 (216) 725 77 30 – www.agvatartarugamotel.com

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir