A101 İş başvurusu Nasıl Yapılır?

A101’e iş başvurusu yapmak için öncelikle A101 Çalışma Şartları okunmalı ve en basit yoldan en yakınınızda bulunan bir A101 mağazasına gidip, iş başvuru formu doldurmaktır. Öte yandan şirketin kendi resmi sitesi üzerinden de belli noktalarda bulunan işçi alımı ilanlarına da başvuruda bulunabileceğiniz gibi, yine şirket tarafından sağlanan iş ilanlarına da çeşitli kariyer siteleri aracılığı ile başvuruda bulunabilirsiniz.  A101 Çalışma Şartları için ise belli bir kıstas aranmamaktadır. Şirketin resmi internet sitesinin kariyer bölümünde sizden istenen başvuru formunu doldurmanız iş başvurunuz için yeterlidir.

A101’e 3 şekil de iş başvurusu yapabilirsiniz: İnternet aracılığıyla, herhangi bir satış mağazasından veya genel müdürlüklerden.

İnternet Üzerinden Başvuru: İnternet üzerinden yapacağınız başvurunuzu, kariyer.net vb. gibi sitelerden yapabileceğiniz gibi, A101’in resmi web sayfası olan a101.com.tr adresinden de yapma imkânınız bulunmaktadır. Ortalama 5 iş günü için de size geri dönüş sağlanmaktadır.

Genel Merkez’den Başvuru: A101lojistik ve insan kaynaklarının yer aldığı, genel merkezden iş başvurusu yapabilirsiniz. Genel de bu başvuruda insan kaynakları ile yüz yüze görüşebilirsiniz.

Mağazalardan Başvuru: Üç başvuru şekli içerisinde tavsiye edilen başvuru şekli budur. Genel de size bilgilerinizi doldurmanız için başvuru formu verilir. Bu formu doldurduktan sonra mağaza sorumlusuna teslim edersiniz.  Ayrıca, başvuru öncesinde A101 Çalışma Şartları önceden okunmalıdır. İşlemler yaklaşık bir hafta civarında sürebilmektedir.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.