4 Mevsim Emniyetle Yol Almak İçin Lassa, Uygun’a AL Cimri.com’a Bak

Ülkemizin lider lastik üreticilerinden Lassa, 1974 yılında Sabancı ve ortakları tarafından kuruldu. Üretime başladığı ilk senelerden itibaren en çok tercih edilen lastik markalarından olan Lassa günümüzde 50 farklı ülkeye ihracat yapıyor. Lassa lastik fiyatları her bütçeye uygun seçeneklerle sunuluyor. Cimri.com aracılığı ile tüm mağazalarda hangi fiyattan satıldığını, lastiklerin teknik özelliklerini ve ebatlarını listeleyebilir; en ucuz satılan mağazayı bulup satın alabilirsiniz. Bunun yanında cimri.com sitesi sayesinde lastik modelleri arasında kıyaslama yapabilir, ihtiyacınıza yönelik ürüne ulaşabilirsiniz.

Lassa Lastik

Yazlık, kışlık ve 4 mevsim lastik seçenekleriyle birçok farklı model ürün sunan Lassa markası modelleri arasından aracınıza uygun bir tercih yapabilmek için taban genişliği, yanak kalınlığı, jant çapı ve kullanım türü özelliklerini göz önünde bulundurmalısınız. Buna ek olarak kışlık lastik kalitesi yoldaki sesin aracın iç mekanına ne kadar geçirdiğiyle de ilgilidir. Eğer kış ayları için bir lastik ihtiyacınız bulunuyorsa Lassa kışlık lastiği kategorisindeki ürünleri incelemelisiniz. Cimri.com tüm Lassa modellerini tek bir sayfada listelemenize, özelliklere göre filtreleme yapmanıza ve en ucuz olan ürünü bulmanız yardımcı olur. Ayrıca en popüler lastik modellerini, en ucuz olanı ve en yeni modelleri de incelemenize fırsat verir.

En Çok Tercih Edilen Lassa Lastik Fiyatları ve Modelleri

İyi bir kış lastiği, fren mesafesinin düşük olmasıyla, diş derinliğinin yüksek olmasıyla anlaşılır. Yağışlı hava şartlarında ve kaygan zeminlerde iyi bir frenleme yapabilmelidir. Lassa kış lastiği ürünleri tüm bu özellikleri bir arada sunan, ekonomik modellerle kullanıcılarının binlerce kilometre güvenle sürüş yapmalarına imkan verir. Lassa kışlık lastik modellerinin tümünü inceleyebileceğiniz ve bütçenize uygun bir seçim yapmak için gerekli tüm sıralama özelliklerini sunan cimri.com sitesi sayesinde hayalinizdeki lastiği en ucuza satın alabilirsiniz.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir